Jak działa Nosostop

Substancja aktywna

Substancją aktywną produktu jest glicyna – aminokwas produkowany przez  przez organizm ludzki, wchodzący w skład białek. Jednym z białek zawierającym dużą ilość glicyny jest kolagen. Kolagen jest potrzebny, aby umożliwić efektywną aktywność płytek krwi i zahamować krwawienie.

Kto może stosować NOSOSTOP?

Dorośli i dzieci powyżej 7 roku życia lub od wieku kiedy dziecko może zaaplikować sobie NOSOSTOP samodzielnie. Dzieci w wieku 2-7 lat pod nadzorem rodziców.

Dawkowanie

Aplikowany żel powinien być stosowany do nosa. Jeżeli krwawienie jest zlokalizowane w przedniej części nosa jedna tubka jest wystarczająca do zahamowania krwawienia. W przypadku krwawienia z tylnej części nosa dwie, a w wyjątkowych sytuacjach trzy tubki mogą być potrzebne.

Przeciwwskazania

Brak dostępnych informacji.

Działania niepożądane

Działania niepożądane nie zostały stwierdzone. Jeżeli podejrzewasz , ze po użyciu Nosostop wystąpiło poważne działanie niepożądane skonsultuj się z lekarzem i prześlij informacje do producenta.

 

Dostępne opakowania 1 lub 2 tuby w opakowaniu.

Wyłączny dystrybutor w Polsce: Pharmatonica Sp. z o.o., F.Klimczaka 17/80, 02-797 Warszawa    
Not only www.theselfemployed.com/article/how-to-become-a-self-employed-freelance-writer-tips-on-pursuing-a-career-online/ that, it`s time to write that vision.